TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Senec » Nová Dedinka » Pozemky » Pozemok pre rodinné domy »

Lastovičky - Pozemok s občianskou vybavenosťou, vlastným Rodinným parkom, jazerom, len 100 m od cykl

Lastovičky - Pozemok s občianskou vybavenosťou, vlastným Rodinným parkom, jazerom, len 100 m od cykl

Popis nehnuteľnosti

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v Novej Dedinke o výmere 530m2. Predáva sa s komplet inžinierskymi sieťami. Z hľadiska umiestnenia a celkového charakteru a veľkosti je to jeden z najlepších stavebných pozemkov v projekte Lastovičky. Lokalita: Nová štvrť Lastovičky je situovaná v juhozápadnej časti obce Nová Dedinka vo vzdialenosti len 3km od Bernolákova, 9km od Senca a 20km od centra Bratislavy s rýchlym napojením na cestnú, diaľničnú a vlakovú dopravu Občianska vybavenosť: V novej štvrti čoskoro plánujeme námestie, obchody, malý trh, reštauráciu, kaviareň, vlastný park a jazero s napojením na cyklistické a turistické trasy do nádhernej prírody okolo Čiernej Vody a Malého Dunaja. Súčasťou novej štvrti budú aj služby pre podnikateľov s možnosťou prenájmu zasadačiek a kancelárií pre možnosť práce z domu. Prečo by Vás Lastovičky mali zaujímať? - Domy sú navrhnuté v modernom štýle vo veľmi dobrej dispozícii a vyhotovené z kvalitných materiálov. Sú zámerne navrhnuté a umiestnené tak, aby poskytovali súkromie a čo najbližší kontakt s prírodou - Nová štvrť poskytuje pre mladé rodiny s deťmi vlastné bezpečné detské ihrisko, preliezky, lanovku a zóny pre posedenie mamičiek. - Športovo založení majú k dispozícii outdoor workout zónu a bežecké trasy. - Aj seniori tu nájdu priestor pre prechádzky a oddych. - Všetci obyvatelia novej štvrte môžu využívať zóny na grilovanie, opekanie, pikniky, spoločenské akcie a ďalšie... Na danom pozemku č. 41 môže stáť len jednopodlažný samostatný rodinný dom. Viac informácii: https://www.lastovicky.sk/

Cena: 60 900,00 €

  114,90 €/m2

Kategória: Pozemok pre rodinné domy - Predaj

Lokalita: Senec - Nová Dedinka
(Pozemok pre rodinné domy - Nová Dedinka)

Rozloha pozemku: 530 m2

Dátum aktualizácie: 9.12.2018

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Vestal Living, s.r.o.

Učiteľská 15, Bratislava
0910 Kliknite TU!

Maklér:

Lucia Kolarovičová
0910 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk